Giardini Naxos

Giardini Naxos - Legjobb értékelést kapott szállások

Delta Hotels by Mariott Giardini Naxos

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,9 / 5

Már 270 648 Ft /fő‑től

Arathena Rocks

Arathena Rocks

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,6 / 5

Már 189 477 Ft /fő‑től

UNAHOTELS Naxos Beach Resort

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,5 / 5

Már 172 494 Ft /fő‑től

Villa Linda

Villa Linda

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,3 / 5

Már 217 350 Ft /fő‑től

Caesar Palace

Caesar Palace

Értékelés: 4/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,2 / 5

Már 141 775 Ft /fő‑től

Sporting Baia

Sporting Baia

Értékelés: 4/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,1 / 5

Már 163 087 Ft /fő‑től

Villaggio Alkantara

Villaggio Alkantara

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,1 / 5

Már 130 952 Ft /fő‑től

Sant Alphio Garden Hotel & Spa

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Szállásértékelések 4,0 / 5

Már 223 992 Ft /fő‑től

Giardini Naxos - Legnépszerűbb szállások

Arathena Rocks

Arathena Rocks

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Értékelés 4,7 / 5

Már 192 240 Ft /fő‑től

Pollina Resort

Pollina Resort

Értékelés: 4/5

Olaszország, Szicília, Pollina

Értékelés 4,8 / 5

Már 158 120 Ft /fő‑től

Serenusa Village

Serenusa Village

Értékelés: 4/5

Olaszország, Szicília, Licata

Értékelés 4,7 / 5

Már 239 998 Ft /fő‑től

Unahotels Capotaormina

Unahotels Capotaormina

Értékelés: 4/5

Olaszország, Szicília, Taormina

Értékelés 4,6 / 5

Már 233 678 Ft /fő‑től

Acacia Resort

Acacia Resort

Értékelés: 4/5

Olaszország, Szicília, Campofelice di Roccella

Értékelés 4,5 / 5

Már 155 540 Ft /fő‑től

Unahotels Naxos Beach Resort

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Értékelés 4,5 / 5

Már 126 023 Ft /fő‑től

Ipanema

Ipanema

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Taormina

Értékelés 4,4 / 5

Már 155 941 Ft /fő‑től

Villa Linda

Villa Linda

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Értékelés 4,3 / 5

Már 171 877 Ft /fő‑től

Giardini Naxos – szállások a legjobb értékelésekkel

Renáta B.

Szállásértékelések 4,8 / 5

Ellenőrzött vélemény Tartózkodás időpontja:: Augusztus 2025 Rögzítve Augusztus 2025

Delta Hotels by Mariott Giardini Naxos Értékelés: 4/5

Nagyon szép szálloda volt, kedves személyzettel!

Nagyon szép szálloda volt, kedves személyzettel!

Ellátás 5,0 / 5

Elhelyezés 4,0 / 5

Környék 5,0 / 5

Szolgáltatások 5,0 / 5

Részvételi díj 5,0 / 5

Strand

Szuper volt minden!

Ellátás

Nagyon elégedettek voltunk!

Elhelyezés

A szálloda elhelyezkedése szuper volt, de a szobánk áll nem tetszett, hogy a parkolóra nézett, mozgássérült fürdő volt ezért állandóan állt a víz, illetve a földszinten voltunk az utca felé, ezért nem éreztük annyira biztonságosnak! Ettől eltekintve minden szuper volt!

Szolgáltatások

Nem volt hiányzunk semmiben!
Az autóbérléssel kapcsolatban kicsit hiányos volt az infó!

Hasznosnak bizonyult az értékelés? (0) (0)

Pavol Viskup

Szállásértékelések 5,0 / 5

Ellenőrzött vélemény (Invia.sk) Tartózkodás időpontja:: Szeptember 2025 Rögzítve Szeptember 2025

Arathena Rocks Értékelés: 3/5

Amikor lefoglaltam a nyaralást, 7 nap és 6 éjszaka volt feltüntetve. Egy hónappal az indulás előtt megkaptam a repülőút menetrendjét, és valóban este 8-kor érkeztem meg az úti célomhoz, és reggel 6-kor indultam el. Azt feltételeztem, hogy 7 napot (vagy annak egy bizonyos részét) töltök ott, az éjszakák rendben voltak, telihold volt a tengeren, de ezek a napok nem feleltek meg nekem. A jövőben óvatosabb leszek.

Amikor lefoglaltam a nyaralást, 7 nap és 6 éjszaka volt feltüntetve. Egy hónappal az indulás előtt megkaptam a repülőút menetrendjét, és valóban este 8-kor érkeztem meg az úti célomhoz, és reggel 6-kor indultam el. Azt feltételeztem, hogy 7 napot (vagy annak egy bizonyos részét) töltök ott, az éjszakák rendben voltak, telihold volt a tengeren, de ezek a napok nem feleltek meg nekem. A jövőben óvatosabb leszek.

Ellátás 5,0 / 5

Elhelyezés 5,0 / 5

Környék 5,0 / 5

Szolgáltatások 5,0 / 5

Részvételi díj 5,0 / 5

Hasznosnak bizonyult az értékelés? (2) (0)

Giardini Naxos – További szállásértékelései

Giardini Naxos - Ajánljuk

Arathena Rocks -17%

Arathena Rocks

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Értékelés 4,7 / 5

Már 190 519 Ft /fő‑től

President Sea Palace (Noto Marina) -10%

Olaszország, Szicília

Értékelés 3,7 / 5

Már 93 242 Ft /fő‑től

Citta Del Mare

Citta Del Mare

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Terrasini

Értékelés 3,2 / 5

Már 79 613 Ft /fő‑től

Baia Azzurra

Baia Azzurra

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Taormina

Már 92 610 Ft /fő‑től

Tourist

Tourist

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Cefalù

Már 92 885 Ft /fő‑től

Baia Degli Dei

Baia Degli Dei

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Már 93 012 Ft /fő‑től

Villaggio Alkantara

Villaggio Alkantara

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Giardini Naxos

Értékelés 4,2 / 5

Már 93 361 Ft /fő‑től

Delle Palme

Delle Palme

Értékelés: 3/5

Olaszország, Szicília, Letojanni

Értékelés 3,5 / 5

Már 93 434 Ft /fő‑től

Nem találja a minden szempontból tökéletes utazást?

Hívjon minket és segítünk álmai utazásásának megtalálásában!

Az alábbi időpontban állunk rendelkezésére: H-V: 8-20.

+36 1 501 5600

Térkép

Hőmérséklet jellege havi bontásban

  • Kitűnő
  • Ideális
  • Nem ajánlott
  1. Január: Kitűnő
  2. Február: Kitűnő
  3. Március: Nem ajánlott
  4. Április: Nem ajánlott
  5. Május: Nem ajánlott
  6. Június: Kitűnő
  7. Július: Kitűnő
  8. Augusztus: Kitűnő
  9. Szeptember: Kitűnő
  10. Október: Nem ajánlott
  11. November: Ideális
  12. December: Ideális

Gyűjts inspirációt blogbejegyzéseinkből